wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Taxi MPT 9624 Nie polecam

Bylem ich wiernym klientem ponad 7 lat ale to co zrobil pan jakies 10 min temu bylo ponad wszelkie miary.
Wracalem z żoną i dzieckiem do domu. Licznik wybil mi 9 zyla i tyle pan powiedzial
po "wyciagnieciu " dziecka dalem mu dyche i w tym momencie dowiedzialemn sie ze nie dostane reszty bo wlasnie wybila dycha.
Juz nie chodzi o glupia zlotowke , ale o fakt jak zaczynaja postepowac z klientem.
Takze dziekuje firmie MPT za wspolprace : poszukam milszych przykro mi.
jesli ktos szuka winnych przyblize , nie wstydze sie: chodzi o kurs na Piękną 8 ok polnocy. Sami jestescie winni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

a i zapomnialem . Pan zrobil kurs na okolo . Myslal ze nie zauwazylem albo bylem na tyle glupi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

A zwróciłeś panu uwagę, że jedzie na około jak tylko się zorientowałeś? Ja jeżdzę zawsze taxi plus i oni zawsze wożą tak, aby było krócej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

kruliczy, popieram cię jak najbardziej! Jeździłeś 7 lat (!) i nikt ciebie na złotówkę czy więcej nie walnął, aż tu w końcu Święta Bożego Narodzenia 2013 i JEB!
Ja po SIEDMIU latach jeżdżenia jedną korporacją, po czymś takim (JEDNA ZŁOTÓWKA) też bym zmienił przewoźnika.
Serio!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

a i zapomniałem . Pan zrobił kurs na około, bo patrząc we wsteczne lusterko, wyczuł, że jesteś głupi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

kurcze.. bardzo wzruszająca opowieść.... chciałeś zapewne dać człekowi napiwek w postaci jeden polski złoty, a tu na złość trafił ci się typ ,
co zaokrąglił kwotę i wyszła lipa...( współczuje taki kwas przed rodziną...)








Polskie realia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

rozwaliła mnie twoja świąteczna historia ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

oj ale ludzie tęp.... w tej Łomży... żenada po prostu...
nie przejmuj się człowieku istnieją na świecie tacy ludzie co Cię rozumieją i nie są z zasr.... Łomży wsi
można było się spodziewać że takie bura.... co mieszkają w Łomży będą Cię krytykować za taki komentarz... no cóż jednak to tak robi przy ruskiej granicy... za jakieś 10 lat z postępem cywilizacji może i do Łomży dojdzie kultura... bo jak na razie to gbur...stwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

dodam, że MPT długo każe sobie czekać na swój przyjazd, Z różnych miejsc, o różnych porach mi się zdarzało jeździć i nigdy krócej niż 20-30 min nie czekałam. Oczywiście nie ja ich zamawiałam tylko ktoś dla mnie. Sama zamawiam plus i zawsze poniżej 10 min. Całkowity brak zastrzeżeń do tej korporacji.Miła obsługa, najkrótsza trasa- nie zawsze najszybsza. Czasem na moją prośbę kierowca zmieniał trasę na szybszą i trochę dłuższą, ale przy tym informował, że ta będzie dłuższa. Nigdy mi się nie zdarzyło by przy wysiadaniu licznik bił.Z przyjemnością sama zaokrąglam należność by dostali napiwek.A ten przeskok na liczniku w czasie wysiadania to przegięcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

zawsze mozna powiedziec zeby wrzucil wsteczny i cofnal pare metrow wtedy przeskok sie cofa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

można się wkurzyć, jak ktoś sam decyduje o tym, czy wyda nam resztę lub czy licznik przeskoczy, ale tym swoim postem pokazałeś również jaki TY masz charakterek, w środku nocy chciało Ci się włączyć komputer.... słychać o rożnych klientach, chamach, prostakach i gburach, ale jeszcze takiego co by za złotówkę zlinczował to nie, życie zaskakuje...

p.s. "plus" to można zaliczyć do nieuczciwej konkurencji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

To ci historia o złotówkę cię zrobił ... to widzisz i tak mało poszkodowany jesteś tym bardziej w święta po 24 , bo kiedyś znajomy wracał też taksówką (nie jest istotne jaka korporacja i jaki pan bo i tak już nie pracuje) ale wracał po kilku głębszych i miał 50 zł dał a otrzymał 20 zł reszty za kurs który zawsze robił za 10 - 12 zł czyli 18 zł pan taksówkarz był do przodu ale za to trasa była prawidłowa ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

Tępić takie zachowania! Przy dzisiejszej konkurencji "klient nasz pan" i tyle,
taksówki wzięcie mają raczej w sezonach np. świątecznych, na co dzień na
postojach wężykiem samochody stoją, taki mają zapie***, każdy kurs się liczy!
Zatem o klienta trzeba dbać.
Od złotówki nikt nie zbiednieje ani się nie wzbogaci, ale chodzi o fakt!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

Ja taksówkarzem nie jestem, ale wydaje mi się, że kierowca musi wyłączyć licznik po dotarciu na miejsce, tym bardziej, że podał już opłatę za przejazd.
A swoją drogą przecież mówi się na nich "złotówy" ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

ja nie wiem kto was wozi za 9 zyla w swieta w nocy bo ja normalanie jak jade z ks anny do grubego benka wieczorkiem place 11..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

kruliczy100 wiesz,mam propozycje.
W markecie Mrowka sa takie sitka dla oszczednych na kibel.
Jak sie wypatroszysz to jeszcze mozna to przegrzebac
co sie nadaje do recyklingu kulinarnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

czyli za 1 zł dałby sie wyruchać........hehe
dałbyś tego zeta gratis ze ci dupe wiózł w świeta zamiast sponiewierać sie browarkiem ...... przed tv

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

Podziwiac? mozna tez i to ze zamiast uwalic sie
przy goracym lonie zonki to chcialo ci sie plodzic
te wypociny po polnocy za zeta.
Dam ci 5 i sie ogarnij.Podaj nr ROR to ci przeleje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

mi sie wydaje ze tu nie chodzi o 1 zl. tylko o fakt. poza tym najpierw wkurzyl fakt ze cwaniaczek jechal na okolo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

Wkurzyl to sie zapewne taksowkarz bo w nocy za 9 zl w swieta to ile on przejechal? Dwa bloki dalej?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

nie masz innych tematów do poruszania na forum?żenada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

basket23-nie wiem po co te brednie?akurat w tej korporacji,zapewniam nikt nie przyjedża po czasie tak długim,jak wspominasz,a jeśli jest kilku minutowe opóźnienie,radiotelefonistka oddzwania do klienta i go o tym informuje.Pomyśl jak to jest jak klienci zamawiają taryfę,a potem dopiero się stroją.Szanujcie innych czas,nawet jeśli z racji pracy zwani są złotówami.W każdej korporacji są gorsi i lepsi kierowcy,ale nikt by nie miał z nich pracy,gdyby taki czas oczekiwania miał nastąpić-to nie Warszawa-ten czas wyssany z palca,by dokopać korporacji MPT,a zareklamować plus,prawda?

Judyta99

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam


Plus to również ekspresowe zakupy :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

Utrzymujcie emerytów ,wojskowych i byłych policjantów na taxi,na pewno inni ,którzy płacą cały ZUS będą mieli pracę...Inni tyrają 24 h kosztem rodzin,a innym listonosz przyniesie do domu,ech życie ,życie w Polsce jest ,,piękne''

Judyta99

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

judyta, może tak jaśniej , o co ciebie chodzi?

taksówkarzy utrzymujesz?

chiba jest wolność konkurencji i działalności gospodarczej?

BZDURA!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam


Autor: kruliczy100 (---.114.introlan.pl)
Data: 26-12-13 00:29


gównozjady to w tzw święta roczne po północy , jak ich nie stać na 10 zeta za kurs, to powinni z buta zapie***lać a nie kłócić się w nocy o północy o złotówkę !

... a Łomża jest tak dużą metropolią, że aż cię dusigroszu przewiózł dłuższą drogą z a złotówkę hahaha...hehehe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

Brakuje pracy dla młodych,emeryci odbierają im miejsca pracy,nie muszą płacić Zusu...Jeśli idzie o tą złotówkę,to śmieszne,bo jeśli jadąc ma się zwyczajnie gest i chęć na napiwek,to czymże jest ta złotówka...Ilu ludzi tyle,charakterów,a w naszym małym miasteczku niestety mentalność-przeraża.Może postanowienie na nowy rok,bądźmy sobie ludźmi...Pozdrawiam wszystkich formułowiczów i życzę Najlepszego!!!

Judyta99

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

Judyta99 , będzie jeszcze ciekawiej , wejdzie deregulacja i każdy będzie mógł być np taksówkarzem :) . Co do emerytów to fakt , jest ich bardzo dużo , pamiętam kiedyś na postoju na Prusa często stał taki dziadek w golfie III w lato w słońcu ledwo oddychał ale twardo stał - to się nazywa pełne oddanie swojej pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

od dziś zamawiam tylko MPT 9624 :))))

Pozdrawiam Wszystkich :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

Trucker-dużo prawdy:]pozdrawiam

Judyta99

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

Ja mam w telefonie taki numer do radio taxi: 800101030. Dzwonię i zawsze jestem zadowolony. Nie wiem jaka to firma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

Taxi MPT 9624 - co to za taksówka? nie mogę ich znaleźć w Google

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taxi MPT 9624 Nie polecam

Tylko BOLT!!! koniec z kastą złotówy w Łomży. W końcu XXI wiek doszedł do Nas!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org