Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@

Sukces Malwiny Szewczyk na Olimpiadzie Głuchych w Turcji

mm wt, 19 marca 2024 09:09

Podczas XX Zimowej Olimpiady Głuchych w Erzurum, Malwina Szewczyk z Łomży zdobyła złoty i srebrny medal w szachach. Reprezentanci Polski wywalczyli aż dziewięć medali i zajęli czwarte miejsce w klasyfikacji.

UKS Return najwyżej w Podlaskiem

mm pon, 11 marca 2024 11:11

Uczniowski Klub Sportowy „Return” Łomża dwunasty raz z rzędu został najlepszym klubem tenisowym w województwie podlaskim. Trener Tomasz Waldziński przyznaje, że największą dumą napawają go najmłodsi, że "tak utalentowanej młodzieży nie miał jeszcze"

Turniej koszykówki chłopców wygrała drużyna Gortata z Łodzi

mm pon, 04 marca 2024 09:54

Drużyna ŁKS KM Szkoła Gortata z Łodzi wygrała XXVII Ogólnopolski Turniej Koszykówki chłopców „Łomżyńska Zima 2024”. Reprezentanci Łomży znaleźli się w końcówce tabeli.

ŁKS zaczyna wiosnę zwycięstwem

mm so, 02 marca 2024 18:03

Zwycięstwem rozpoczyna ŁKS Łomża rundę wiosenna, pokonując u siebie 2:1 lidera Pogoń Grodzisk Mazowiecki. „Myślę, że z każdym meczem będziemy rośli” - deklaruje trener.

Turnieje Tenis 10 - województwo podlaskie

mm cz, 29 lutego 2024 12:04

Świetnie spisali się tenisiści Uczniowskiego Klubu Sportowego Return Łomża w turniejach tenisa Tenis 10. To cykliczne wydarzenia odbywające się pod patronatem Polskiego Związku Tenisa.

Społeczny Laur Sportowy dla Trenera Roku

mm cz, 22 lutego 2024 17:27

- Bardzo zaskoczyły mnie wyniki Laurów Łomżyńskich 2023 w kategorii Trener – pisze na swoim profilu biegaczka Martyna Krawczyńska, 20-letnia rekordzistka Polski, która została Sportowcem Roku w Łomży. - Mówiąc krótko: uważam, że mój trener (po raz kolejny) został skrzywdzony przez Prezydenta Miasta Łomży poprzez ominięcie w Łomżyńskich Laurach Sportowych... Zdolna i ambitna zawodniczka, zdobywczymi 20 medali, utworzyła zrzutkę pod hasłem „Laur dla Trenera”.

Trzy kolory Krawczyńskiej

mm pon, 19 lutego 2024 09:12

Złoto, srebro i brąz Mistrzostw Polski zabłysły w miniony weekend na szyi Martyny Krawczyńskiej. Tak 20-latka zadebiutowała w kategorii wiekowej U23.

Złota Martyna z Laurem Sportowca Roku 2023

mm nie, 18 lutego 2024 19:51

Mistrzyni olimpijska Irena Szewińska spogląda ze zdjęcia Tomasza Prażmowskiego w Hali Kultury, zaś Martyna Krawczyńska z Łomży zdobywa w sobotę srebrny medal w biegu na 800 m z czasem 2 minuty 9 sekund 11 setnych podczas Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu. Statuetkę odebrała w imieniu Sportowca Roku 2023 Justyna Korytkowska, żona trenera Andrzeja Korytkowskiego. Gdy w Łomży rozdawano Laury Sportowe, Diamentowa Martyna z trenerem czekali na bieg 1 500 m. A w finale w hali Arena Toruń 20-letnia Martyna Krawczyńska zdobyła złoty medal w kategorii U23!

Przygotowani na Mistrzostwa Polski

mm pon, 12 lutego 2024 10:41

Konrad Zaleski siódmy w Halowych Mistrzostwach Polski do lat 18. Z kolei starsi koledzy swoją formę przed zbliżającymi się Halowymi Mistrzostwami Polski sprawdzali w Spale.

Stypendia miejskie pomogą sportowcom w rozwoju

mm wt, 06 lutego 2024 18:13

- Jest nas mało, ale sportowo to wielcy – powiedział radny Andrzej Wojtkowski, przewodniczący od ponad 5 lat Radzie Sportu, która rekomendowała dorosłe kandydatki i kandydatów do stypendiów prezydenta Łomży za wyniki w 2023 roku. 20-oro sportowców otrzymało stypendia w wysokości od 3 600 zł do 12 tys. zł w skali roku, wypłacane w miesięcznych ratach od 300 zł do 1 tysiąca zł.

Udane starty młodych tenisistów

mm pon, 29 stycznia 2024 13:05

Z medalami wrócili tenisiści UKS Return Łomża z turniejów w Płocku, Kozerkach, Pabianicach i Stalowej Woli. Udział w sukcesach mieli zawodnicy z ze starszych jak i młodszych roczników.

Suplementy dla biegaczy. Które z nich warto stosować?

JJS so, 27 stycznia 2024 09:04

Uprawiasz sport zawodowo lub trenujesz bieganie? Z pewnością wiesz, jak ogromne znaczenie ma dieta. Prawidłowo zbilansowana sprawia, że masz więcej energii na trening, a Twój organizm szybciej się regeneruje. Które składniki warto suplementować?

Pierwsze starty biegaczy

mm śr, 24 stycznia 2024 17:29

O pierwszych w tym roku startach swoich zawodników informuje KS PREFBET-SONAROL Łomża. Piotr Łobodziński wystartował w hiszpańskim półmaratonie, a Monika Dubielli zaczęła rok udanymi startami w Polsce.

Chcą wesprzeć w treningach i marzeniach

mm śr, 10 stycznia 2024 09:25

Ośrodek Szkolenia Kierowców Mariusz Gruszfeld i Firma MT Tarasy zostali sponsorami Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL. To docenienie wyników i chęć wsparcia zawodników w ich rozwoju, podkreśla trener.

Tenis na żywo – gdzie oglądać i dlaczego warto?

JJS pt, 05 stycznia 2024 13:47

Tenis jest jednym z najpopularniejszych sportów na świecie, przyciągającym miliony fanów z całego globu. To dynamiczna i emocjonująca dyscyplina, która dostarcza niezapomnianych wrażeń zarówno zawodnikom, jak i kibicom. Oglądanie tenisa na żywo to nie tylko sposób na spędzenie wolnego czasu, ale także doskonała okazja do podziwiania umiejętności najlepszych graczy na świecie. Gdzie można oglądać tenis na żywo i dlaczego warto? Przekonajmy się!

Koszykarki z SP9 mistrzyniami województwa

mm pt, 22 grudnia 2023 10:33

Koszykarki ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Łomży wywalczyły w roku szkolnym 2023/2024 mistrzostwo województwa Podlaskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt. Dziewczęta będę reprezentować województwo w krajowym finale.

Pływacy nie zwalniają tempa

mm pon, 18 grudnia 2023 14:19

Bardzo dobrze zaprezentowali się pływacy UKS Butterfly, którzy 16 grudnia 2023 w Warszawie zmierzyli się z rówieśnikami w ramach cyklu „Od Młodzika Do Olimpijczyka”.

Łomżanie w finałach”B” Mistrzostw Polski Juniorów w pływaniu

mm pon, 11 grudnia 2023 14:46

Dobrze na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych (14, 15 lat) w pływaniu zaprezentowali się reprezentanci Łomży. Podopieczni trenera Bartosza Kutnego z UKS Butterfly wywalczyli 4 finały „B”.

Mistrzowie Podlaskiego w unihokeju z „Mechaniaka”

mm cz, 07 grudnia 2023 18:30

- Świetnie zaprezentowali się uczniowie „Mechaniaka” na licealiadzie województwa podlaskiego w unihokeju – opowiada Bogusław Cichocki, nauczyciel wychowania fizycznego w Z S M i O nr 5 w Łomży, który jest trenerem i opiekunem mistrzowskiej drużyny. 18-letni Tomasz Smekta zdobył aż 10 bramek i tytuł najlepszego zawodnika turnieju w Białymstoku, natomiast kapitan zespołu Patryk Kania strzelił 3 bramki i nagrodzony został statuetką najlepszego gracza w drużynie „Mechaniaka”.

I Liceum i „Piątka” najlepsze w rywalizacji sportowej

mm wt, 05 grudnia 2023 17:09

- Przyświeca nam w pracy z młodzieżą powiedzenie: „W zdrowym ciele – zdrowy duch” - mówi Jacek Narewski, nauczyciel wychowania fizycznego w I LO w Łomży. I LO zdobyło 1. miejsce w mieście za rok szkolny 2022 / 2023 we współzawodnictwie sportowym szkół ponadpodstawowych w kategorii dziewcząt i chłopców. We współzawodnictwie szkół podstawowych z Łomży najlepsza była SP nr 5 przy ulicy Polnej. Te sukcesy to również zasługa nauczycieli wychowania fizycznego.

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.