poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zielone taxi

Czy ktoś wie co to za taxówki jeżdzą po mieście zielone

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

tez je widzialem:) myslalem ze to prywaciarze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

Taxi reggae ... i wszystko jasne ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

chodzi Ci o zielone naklejki na sowach? MPT

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

Taxi reggae ;) dobre... chyba pod Kauflandem stoją te taxówki, tak mi się wydaje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

ja wczoraj jechałem tym taxi to z wojska polskiego do szpitala zapłaciłem 17 zł taki golf kombi srebrny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

haha drogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

sporo zapłaciłes, a to znowu jakies nowe Taxi....

RUMCAJS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

ZIELONE MPT to stare dobre MPT 19624,tylko image zmienili.pozatym tak sie złożyło że dzis jechalam z ta korporacja i zaplacilam mniej niz w innych firmach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

bym zapomniala dodac ze z komorki na bezplatny numer udalo mi sie zamowic taksówke.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

fajnie i co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

w sumie to nic.jak nie zrozumiałeś po polsku,to jak ci to zaprezentowac?pismem obrazkowym.schowaj sie do tego durexa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

ta, mnie tez sie podoba reklama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

mysle ze każdego zainteresowała reklama zielonych taxi,szczególnie opcja 1 taryfy w przyległych miejscowościach łomżyńskich,nie wiem co to za miejscowości,zadzwonie zapytam czy czarnocin tez według nich do takich nalezy jeśli tak to rewelacja!!!!....czy jednak napewno
Moim zdaniem to forma nieuczciwej konkurencji,która powinna zainteresować sie urzad miasta,ustalając strefy taxi.Prostacki trik dziadków,którzy chwytaja sie brzytwy?możliwe
taxi 96 24 nie polecam,a kolor ich kogutów powinien być różowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

Dziadki ze starych mpt już słabli . Nie wiedzieli co zrobić, żeby mieć chociaż trochę więcej roboty . Inni jeździli, oni rozwiązywali coraz więcej krzyżówek . Wreszcie któregoś oświeciło i poobklejali koguty w nowe kolorki .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

I znowu ktoś oświecony wpadł na pomysł że niby to spontanicznie, tak od niechcenia , robi wpisy reklamowe ,,a co to za nowe zielone taxi ?" ,,a jak było fajnie " ,,a jak tanio". A to strare MAPETY czyli oprócz kilku młodych i NORMALNYCH kierowców stare UB-eki i Milicjanci co jsk wsiądziesz do któregoś to albo wali cygaretami albo mu się gęba nie zamyka tak wychwala siebie a o innych taksówkach to że złodzieje albo bandziory. UB-ecka nacja, najpierw czerwoni teraz zieloni, kamelony pie.....ne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

Hehe zielone MPT, jeezie potem i starymi ludzmi a do tego papierosami, choć czasami da sie wyczuć lekką nutkę odświeżacza powietrza z biedronki :)
Co do ceny taryf to taka sama jak w innch korporacjach, ale jak ktoś nie potrafi nadrobić prestiżem, to nadrabia reklama na tym forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

No rzeczywiście stare MPT reklame sobie robi ale ja osobiście do tych dziadków nic nie mam wole z nimi jechać bo jeszcze w tej firmie mnie nikt nie oszukał bo w tym nowym mpt zgubiłem kiedys telefon i jestem pewny że w taxówce to burak juz mi nie oddał wiem ze nie jego to sprawa bo za rzeczy zgubione on nie odpowiada no ale krótko mówiąc niech wsadzi go sobie w dupe drugi extra szofer wiózł mnie z amnezji na śniadeckiego to musiał w nawigację ulicę wpisać i to chyba miał ustawioną na trase optymalna bo pokierowałą go okrężną drogą no ale trzy złote wiecej nie pieniądz tylko najgorsze jest to że strasznie smierdziało od niego jakimś paprykarzem szczecińskim to chyba lepsze te tanie gówna z biedronki znajoma jechała kiedys z bisem to koło mu sie urwało no i z kim tu jezdzic a kolego fedor do czarnocina to powinieneś tatusiowi powiedzieć niech fure podepnie do konika i przyjedzie po ciebie do miasta myśle że to bedzie dla ciebie najtańsza opcja to tak na marginesie dobra rada

pozdrawiam wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

a ja nie wypowiem się na temat Zielonego taxi ;)

ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

To, że ktoś odda czy nie odda rzecz znalezioną, to nie zasługa korporacji . W każdej z nich znajdą się i uczciwi i złodzieje ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

domel123 ty barani łbie następnym razem jak jedziesz taksówką to powieś sobie telefon na szyi, a nie wkładaj do pedalskiej kurteczki z małymi kieszonkami z której ci wypada a nie zwalaj na taksówkarza bo on za każdym razem nie sprawdza czy jakiś zapyziały ,,domel" czegoś nie zostawił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

chłopaku gdybys czytał ze zrozumieniem to bys skumał,że ten mój czarnocin był aluzją do ich prostackich chwytów,ale w szkole rzadko pewnie bywałes.Nie jezdze z tymi zgredami nawet jakby mnie kur...za darmo wozili.
Co do zgubienia telefonu,to nie korporacja chyba odpowiada za telefon ale pedał co cie wiózł.Ciekawe czy ty bys oddał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

oj helenko ale ty wylgarna jestes ale mi sie zdaje że ty raczej jesteś helenek z tej korporacji że tak obstajesz za nią i to może ty znalazłeś mój telefon ale jak już wspomniałem wsadz go sobie w tą osraną dupe mnie stać na drugi złotówo no i czekamy na REKLAME pa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

domel123 w związku z "wysoką" kulturą twoich wypowiedzi, uwarzam ze jestes debilem.
Co do telefonu to uswiadom sobie ze taksówkarz nie bedzie sprawdzał tylnych siedzen po podwiezieniu kazdego pijanego małolata, a tym samym zwracał uwagi na to czy ten przypadkiem nie zostawił telefonu w jego aucie.
Wsiada nastepny klient widzi telefon i jak jest uczciwy to odda jak nie to zawinie.
Wiec twoje oszczerstwa pod adresem taksówkarza sa nie uzasadnione, a prawdopodobienstwo tego ze to on wzioł telefon jest 50/50.

PS
domel123 nastepnym razem co do telefonu to "wsadz go sobie w tą osraną dupe" a poczujesz jak ci wypadnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

domel123 ty zielona taksówo za dużo cię spotkało tych ,,dziwnych przypadków" a to telefon ci zginoł, a to koło odpadło a to znowu się najadłeś paprykażu i niemogłeś sam ze sobą we własnej taksówce wytrzymać- masakra!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

jechałem ostatnio tą taksówką



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

cena wyszła normalna . tylko ten taksówkarz jakieś dziwne historie opowiadał całą drogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

taksówkarze zazwyczaj opowiadają dziwne historie albo wchodzą na temat polityki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielone taxi

Tylko BOLT!!! koniec z kastą złotówy w Łomży. W końcu XXI wiek doszedł do Nas!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org