poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dziękuję marionetce I sekretarza KC PZPR-pis za veto w sprawie tabletki dzień po

Zarobię grubą kasę za te tabletki. Kupię sobie 100, 200 tabletek w UE i będę sprzedawał je pod pałacem marionetki za 200, 300 % wartości. Dziękuję za zarobek. Jeszcze raz. dziękuję panie długoPiSie.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję marionetce I sekretarza KC PZPR-pis za veto w sprawie tabletki dzień po

tabletka od 1 maja będzie dostępna w ramach recepty farmaceutycznej, czyli będzie wystarczyło udanie się do apteki

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję marionetce I sekretarza KC PZPR-pis za veto w sprawie tabletki dzień po

No dobra, ziutę to ja mogę jeszcze zrozumieć. On już nie rokuje poprawy.
Ale po cholerę tobie paplik, tabletka \"dzień po\"?

W dvpach wam się poprzewracało?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję marionetce I sekretarza KC PZPR-pis za veto w sprawie tabletki dzień po

Autor: Bamburas (---.dynamic.inetia.pl)Data: 29-03-24 19:32

No dobra, ziutę to ja mogę jeszcze zrozumieć. On już nie rokuje poprawy.
Ale po cholerę tobie paplik, tabletka \\\"dzień po\\\"?

W dvpach wam się poprzewracało?
_______________________________
towarzyszko bambusa vel ziuto krasnaja blać, tobie na PiSdzicę już nic nie pomoże ofiaro przemysłu gumowego. Takich ludzi jak twoi rodzice powinni likwidować w zarodku hajhitly dvpokraty.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję marionetce I sekretarza KC PZPR-pis za veto w sprawie tabletki dzień po

Robercik

Ty powinieneś łykać jedynie pigułki:
- \"dzień przed\"

Bo te \"dzień po\", to dla ciebie stanowczo za późno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję marionetce I sekretarza KC PZPR-pis za veto w sprawie tabletki dzień po

Towarzyszko bambusa vel ziuto krasnaja blac, ty zobacz że nie ma tabletki na PiSdzice. Macie tam w PZPR-pis 56, anawet 57 płci, tabletki zmieniające płeć, takie ofiary przemysłu gumowego jak ty, a tabletki na PiSdzice nie. Na xuj ta wasza komunistyczna cywilizacja.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję marionetce I sekretarza KC PZPR-pis za veto w sprawie tabletki dzień po

Robercik

A dzisiaj brałeś?
Jakoś nie bardzo widać po tobie.
Spróbuj podpiąć się do ładowarki na Orlenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję marionetce I sekretarza KC PZPR-pis za veto w sprawie tabletki dzień po

Autor: Bamburas (---.dynamic.inetia.pl)Data: 30-03-24 20:34

Robercik

A dzisiaj brałeś?
Jakoś nie bardzo widać po tobie.
Spróbuj podpiąć się do ładowarki na Orlenie.
_______________________
napisz mi kto cię spłodził. POMSZCZĘ CIĘ.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org