Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 17 lipca 2024 napisz DONOS@
http://www.jakzostacradnym.pl

Jak zostać radnym?

„Jak zostać radnym” to nazwa nowego projektu. Co prawda do wyborów samorządowych zgodnie z kalendarzem wyborczym jeszcze prawie dwa lata, ale już dziś warto zastanowić się nad tym tematem i podjąć odpowiednie działania. Wszystkim tym, którzy myślą o tym by zaangażować się w życie samorządowe i dziś tylko obserwują radnych a jednocześnie myślą o tym by wystartować w wyborach zapraszam do miejsca, gdzie znajdują się ciekawe wskazówki.

Serwis dla wszystkich, którzy myślą o tym "Jak wygrać wybory" www.jakzostacradnym.pl
Serwis dla wszystkich, którzy myślą o tym "Jak wygrać wybory" www.jakzostacradnym.pl

„JAK ZOSTAĆ RADNYM” to projekt, który ma pomóc wszystkim tym, którzy rozważają swój start w wyborach. Serwis to miejsce dla tych, którzy chcą wygrać wybory i zostać radnym, wójtem, burmistrzem, prezydentem, posłem albo senatorem. Można tam znaleść ciekawostki i podpowiedzi na temat prowadzenia skutecznych kampanii wyborczych.

WWW.JAKZOSTACRADNYM.PL

 

 

 

Jacek Babiel
wt, 30 sierpnia 2016 23:18
Data ostatniej edycji: śr, 30 listopada 2016 12:50:33

 
-
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę