Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 17 lipca 2024 napisz DONOS@

E-book „Polska niedokończona”

Książka pokazuje obraz IV Rzeczpospolitej za czasów, kiedy rządzili nią bracia Kaczyńscy. Polska w latach 2005-2007. – Miało być pięknie. Takie były zapowiedzi. Zanim historia napisała to, co miała do zrobienia, każdego dnia z kalendarza spadały kartki. A z każdą było dalej do rewolucji. O jakiej rewolucji mowa? Kto kogo zrewolucjonizował, a może zdetronizował? Czy coś się zmieniło od czasów, gdy Polską rządziła lewica i kto się do tego najbardziej przyczynił? Zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości mogą powiedzieć – taka powinna być Polska Zwolennicy Platformy Obywatelskiej mogą powiedzieć – takiej Polski nie chcemy. A zwolennicy innych partii? Będą z pewnością pytać – jaka Polska? Niedokończona?

e-book Jacek Babiel „Polska niedokończona”
e-book Jacek Babiel „Polska niedokończona”
Jacek Babiel
wt, 12 marca 2013 22:36
Data ostatniej edycji: nie, 14 grudnia 2014 16:19:07
Pokrewne (tag): babiel, pis, po, rząd, warszawaładza, wybory

 
-
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę