Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 17 lipca 2024 napisz DONOS@

Dobry zwyczaj – myśl i czytaj

Internet to potęga XXI wieku. Jeszcze nie wszyscy o tym wiedzą, ale ci, którzy już o tym się przekonali znają jego wartość. Można pod pseudonimem, na forum napisać wszystko, i na wszystkich. Ja, kiedy piszę, pamiętam by się podpisać. Imieniem i nazwiskiem. Bo się nie wstydzę.

„IV Rzeczpospolita” i „Łomżyński temat” to dwie kategorie mojego komentarza do tego co dzieje się wokół nas. W IV Rzeczpospolitej publikuję mój komentarz do tego co dzieje się w naszym kraju, w Polsce. Każdy tydzień przynosi coś nowego – ciekawego, śmiesznego i strasznego, co spisuję i oceniam, komentuję i krytykuję.

Łomżyński temat to pomysł, który powstał w mojej głowie wówczas gdy byłem w Poznaniu. Tam obserwując codzienność pomyślałem, że warto kiedyś ten pomysł wdrożyć w życie. I tak się stało, po powrocie do rodzinnego miasta tak się zaczęła historia Łomżyńskiego tematu. Tam można przeczytać to co mnie boli, o czym myślę, co chiałbym by się zrealizowało, albo nigdy nie stało.

Dlaczego piszę? Bo myślę, jestem i czuję się częścią tej Ziemi, łomżyńskiej ziemi.

Acha, jeszcze jedno – mam imię i nazwisko, którego się nie wstydzę – jestem za nie odpowiedzialny. Dlatego się go nie wstydzę. Zawsze, gdy piszę tak się podpisuję

- Jacek Babiel

ps. Jeszcze jedno. Wszystkich, którzy czytają moje teksty zachęcam do uważnego czytania tekstów, w całości.


 
-
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę