Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 lipca 2024 napisz DONOS@

Jak Wykorzystać Facebook

Jacek Babiel pt, 27 kwietnia 2018 11:39

Publikujesz od kilku lat bo ktoś powiedział, że Facebook to potęga, duże zasięgi, możliwość BEZPŁATNEJ PROMOCJI i szansa na nowe kontakty i sporą widownię. Wszystko prawda, ale nie zawsze wiesz czemu ogląda Twoje posty po 20-50 osób, czemu tak mało osób udostępnia zdjęcia, wpisy, i w końcu o co chodzi z tymi profilami osobistymi i fanpejdżami, grupami i interakcją. Chcesz wiedzieć co zrobić, by zyskać bezpłatny czas antenowy i uwagę wyborców?

Twoja Własna Gazeta

Jacek Babiel pt, 16 lutego 2018 15:19

Chciałem napisać Twoja Własna Gazeta Wyborcza, ale wiem, że nie wszyscy lubią ten tytuł, a mi zależy na tym, by skupić uwagę wszystkich, którzy myślą o wystartowaniu w najbliższych Wyborach Samorządowych.

Zobacz jak bardziej promować Twoją firmę

Jacek Babiel pon, 15 stycznia 2018 21:53

To jest przykład, który pomoże Ci ułatwić Twoim klientom stały kontakt z wiadomościami, postami i ogłoszeniami a nawet ofertami, ktore publikujesz...

Zostały dwa dni

Jacek Babiel cz, 19 października 2017 09:11

Jeszcze tylko dziś i jutro można zarezerwować bilet na Konferencję Wybory Lokalne. Przygotowaliśmy ułatwienie dla samorządowców rezerwujących miejsce - można zamówić za pośrednictwem księgowości JST.

Prawa demokracji są nieubłagane

Jacek Babiel pon, 16 października 2017 11:27

Tylko część kandydatów zasiądzie na fotelu radnego, burmistrza, czy prezydenta. Pozostali będą musieli odpowiedzieć na trudne pytanie. DLACZEGO TO NIE JA?

Warto tam być

Jacek Babiel pt, 29 września 2017 16:58

Media to potęga. Pytanie, na co położyć nacisk. Na te ogólnopolskie, czy lokalne? Co przebija się w mediach, co dociera do dziennikarzy?

Zaproszenie na konferencję

Jacek Babiel nie, 24 września 2017 21:45

Dla tych, którzy są pewni, że wygrają i dla tych, którzy chcą zwiększyć swoją szansę na wygraną

5 wskazówek, które pomogą Ci wygrać wybory samorządowe

Jacek Babiel pt, 25 sierpnia 2017 19:20

Bez względu na to jak długo jeszcze jest do dnia kolejnych wyborów samorządowych, już dziś możesz zacząć przygotowania do kolejnej kampanii wyborczej. Może Ci w tym pomóc krótki poradnik, który skierowany jest zarówno do obecnych radnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów, jak też do wszystkich, którzy pierwszy raz mają zamiar wystartować w wyborach.

Tajniki polityki - strategia kampanii wyborczej

Jacek Babiel pon, 14 sierpnia 2017 16:17

Bez strategii i bez planu szanse na wygraną są małe. Ale i tak niektórzy startują. Dlaczego warto mieć plan? Co znim zrobić - w rozmowie z dr Sergiuszem Trzeciakiem. Posłuchaj

Podcast „Kampania wyborcza od A do Zet” – zapowiedź – posłuchaj audio

Jacek Babiel so, 12 sierpnia 2017 17:50

Kampania wyborcza - do samorządu, do parlamentu. Teoretycznie co cztery lata. Ale czasem są dogrywki, dodatkowe głosowania i ponowne wybieranie. Dla tych, którzy chcą wystartować i dla tych, którzy chcą pomóc startującym jest właśnie ten PODCAST „Kampania wyborcza od A do Zet”.

Konferencja „WYBORY LOKALNE”

Jacek Babiel pon, 17 lipca 2017 17:37

Uwaga! Do zdobycia zaproszenie na konferencję, która odbędzie się 17 listopada 2017 roku w Warszawie.

Wybory lokalne

Jacek Babiel so, 01 lipca 2017 14:11

Jeśli chcesz dostać zaproszenie na konferencję - zostaw swój adres e-mail.

Jak wygrać wybory?

Jacek Babiel nie, 05 marca 2017 00:04

Kampania wyborcza, porady wyborcze, porady jak prowadzić kampanię wyborczą oraz strategie, które wygrywają.

Barack Obama and his way to presidency

Jacek Babiel śr, 18 stycznia 2017 07:58

Barack Obama and his way to presidency: how did the internet help him to become The President of The United States of America?

Co jeśli PiS wygra wybory samorządowe?

Jacek Babiel so, 01 października 2016 21:08

Nie ważne kto wygra wybory? Jeśli to rzeczywiście nie jest ważne to dlaczego ludzie tak się emocjonują polityką? Skoro nadal w naszym kraju mamy problem z frekwencją wyborczą, to dlaczego zastanawiamy się kto wygra a kto przegra wybory?

Plakat wyborczy

Jacek Babiel so, 11 października 2014 23:19

Co jakiś czas można zauważyć wyjątkową pomysłowość kandydatów, którzy chcą się odróżnić od konkurentów. Tak było w 2010 roku, kiedy jedna z kandydatek chciała wyssać Warszawę z Mazowieckiego...

39. znajomych. Zaproszenie do polubienia kandydata

Jacek Babiel cz, 09 października 2014 17:36

Za pięć dwunasta. Dopiero teraz, miesiąc przed wyborami samorządowymi niektórzy kandydaci zaczynają pracę. Dopiero teraz chcą, byśmy (wyborcy) ich poznali, zapamiętali i na nich głosowali.

Zostać prezydentem miasta...

Jacek Babiel śr, 01 października 2014 21:54

Kiedy Paweł Piskorski mając 31 lat obejmował urząd Prezydenta Miasta Warszawy, wiele osób mówiło – jest za młody, nie ma szans na powodzenie, to musi się nie udać. Tak też jest z kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w Łomży – o Mariuszu Chrzanowskim – ten kandydat po prostu jest za młody.

Wygraj wybory! Audiobook już od 5,9 zł

Jacek Babiel pt, 26 września 2014 22:11

Kampania wyborcza to nieustanna walka o uwagę mediów, obywateli, wyborców. Bez względu na stopień zaangażowania kandydata, jego najbliższego otoczenia, pieniędzy, jakie zostają użyte w walce wyborczej, sukces jest uwarunkowany setkami nieustannie zmieniających się wydarzeń, faktów, działań i relacji, które w dużym stopniu nie zależą tylko od samego kandydata. Warto wiedzieć, jak prowadzić kampanię wyborczą i co robić, by wygrać wybory.

Kampania wyborcza ON-LINE

Jacek Babiel śr, 24 września 2014 22:08

Teoretycznie wszystko jest łatwe. Zwłaszcza wtedy, gdy jesteś w polityce od jakiegoś czasu. Ale są sytuacje, które w pamięci pozostają na dłużej. Zwłaszcza wtedy, gdy pójdzie coś zupełnie inaczej, niż miało być np. powiedziane.

« · 1 · 2 · »» · »
 
...................... - -
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę