niedziela, 18 sierpnia 2019 napisz DONOS@

Kampania na żywo - pierwszy spot wyborczy w Internecie

Foto: Kampania na żywo - pierwszy spot wyborczy w Int...
Jacek Babiel wt, 02 września 2014 22:50

Michał Hoffman, kandydat KNP w swoim spocie wyborczym, gestykuluje i wzywa do kandydowania. W krótkim komentarzu warto zauważyć, że jego gestykulacja i intonacja głosu bardzo podobna jest do tego, co prezentował w wielu szkoleniach i programach Piotr Tymochowicz. Swego czasu Tymochowicz, doradca medialny postanowił udowodnić, że z każdego człowieka można ulepić polityka. Czy tak będzie i w tym wypadku?

Wybory samorządowe 2014

Foto: Wybory samorządowe 2014
Jacek Babiel wt, 19 sierpnia 2014 14:44

W 201o roku o mandat radnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów ubiegało się 246 tysięcy kandydatów. W niektórych gminach konkurencja była duża i o jeden mandat walczyło kilkunastu kandydatów. Były też i takie gminy, gdzie zainteresowanie kandydowaniem było bardzo małe.

« · «« · 1 · 2 · »
 
...................... - -
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę